UAB "KLAIPĖDOS LAIVŲ REMONTAS"
Visų tipų laivų remontas
ir aptarnavimas

KELTŲ APTARNAVIMAS
IR REMONTAS

Naftos produktų terminalo
plūduro ir pluduriųjų žarnų
aptarnavimo ir remonto darbai

Metalo konstrukcijų
projektavimas ir gamybaKruizinių laivų
terminalas


Teikiamos paslaugos
Pagrindinė įmonės veikla

UAB "Klaipėdos laivų remontas" užima mažų ir vidutinių laivų remonto nišą Klaipėdos uoste. Bendrovė turi du dokus pritaikytus remontuoti vidutinio ir mažo tonažo laivus kurių dokinis svoris iki 1200 tonų, ilgis iki 70m., plotis iki 13m., maksimali grimzlė – 4m. Prie bendrovės krantinių dirba portaliniai kranai kurių keliamoji galia 32 ir 10 tonų. Bendras krantinių ilgis 1365 metrai. Gylis prie krantinių nuo 3,5 iki 8,5 metrų.

Apie mus
Uosto vieta
Klaipėdos uostas –  labiausiai į šiaurę nutolęs neužšąlantis rytinės Baltijos jūros uostas. Tai svarbiausias ir didžiausias Lietuvos Respublikos transporto centras, kuriame susijungia jūros, sausumos ir geležinkelio keliai iš rytų ir vakarų.
Klaipėda –  multimodalinis, universalus, giliavandenis uostas, kuriame dirba 14 stambių krovos, laivų remonto ir statybos kompanijų, teikiamos visos su jūros verslu ir krovinių aptarnavimu susijusios paslaugos.
Uostas gali priimti 400 m. ilgio ir 59 m. pločio ir  13.8 m. gramzdos laivus. Uostas dirba 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę ištisus metus.
Mūsų koordinatės: 55° 42.414 N 21° 07.605 E
Klientai
mumis pasitiki